Nasza Firma zajmuje się wyrobem, sprzedaż oraz wynajmem obiektów dmuchanych do zabaw dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie posiadamy wyroby powstałe z najwyższej jakości materiałów, co w połączeniu z doświadczeniem zapewnia najwyższą jakość produktów i usług. Naszym nadrzędnym celem zawsze jest zadowolenie Klienta. W trosce o to realizujemy również indywidualne zamówienia wg. projektu zleceniodawcy. Na wszystkie nasze wyroby udzielona jest gwarancja, po upływie gwarancji wykonujemy również wszelkiego rodzaju naprawy pogwarancyjne. Świadczymy kompleksowe usługi przy wykwalifikowanej kadrze, dobrej bazie sprzętowej dbając przy tym o walory estetyczne. Pomysłowość i wielkość projektów oraz profesjonalne wykonanie sprawiają, że nasze produkty są jednymi z najlepszych na rynku. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas urządzenia do zabaw spełnią oczekiwania naszych klientów. Główną ideą naszej działalności jest bezpieczeństwo, elastyczność i rozwoju.

Zaprojektujemy i wybudujemy plac zabaw w każdym posiadanym przez Państwa pomieszczeniu. Dostosujemy się do warunków zabudowy wewnętrznej - jej wielkości, wysokości oraz oczekiwaniom inwestora. W razie potrzeby zajmiemy się pomocą w zarządzaniu placem, mamy w tym zakresie doświadczenie.

Każde wyposażenie placu zabaw wykonujemy z materiałów posiadających certyfikaty najwyższej jakości materiału i bezpieczeństwa przeciwpożarowego, zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi (TUV, CE, GS). Wybierając naszą firmę do urzeczywistnienia powstania Waszego placu zabaw, gwarantujemy pełny sukces i radość dzieci, które będą odwiedzać regularnie Państwa plac zabaw.
i i i i